Konya Asansörlü Nakliyat

27.09.2021
440
Konya Asansörlü Nakliyat

İlklerin temsilcisi Sefa evden eve taşımacılık; Konya asansörlü nakliyat firması, teknolojik gelişmeleri de arkasına alarak müşterilerine kaliteli hizmet sunma adına hızlı adımlarla büyüyor. Konya asansörlü taşıma firmaları içinde dış cephe mobilya asansörünü ilk kullanan şirketlerden olan Sefa ev taşıma şirketi, dar merdivenler, dönüşe izin vermeyen merdiven boşluklarının oluşturabileceği tahrifatı ev taşıma asansörü ile ortadan kaldırmaktadır.

Kazanılan zamandan ötürü yeni yuvanıza daha erken yerleşme imkânı sunmaktadır. Konya da asansörlü nakliyat şirketi olarak, kapalı çelik kasa araçlar ile hizmet vermekteyiz. Her türlü dış etkiye karşı koruma sağlayan bu yapı yükleme aşamasında, eşyalar arasında kullanılan kuşak ile bağlama yönteminden ötürü aracın hareket etmesi ile sallanma, oynama, hareket etmediği için ev eşyalarının hasar görmesine mani olur. Modüler yapıya sahip, yatak odası, vitrin tarzı ürünler sökülüp takılırken kırılma, parça artması veya eksilmesi durumunu da yaşamıyorsunuz. Bu işi profesyonel anlamda yapan elemanlar sayesinde zahmetsiz ve kaliteli hizmet alabiliyorsunuz. Konya da asansörlü ev taşıma şirketleri içinde sizlerin takdirine mazhar olmaktan kıvançlıyız.

 

Hizmet Özellikleri

  • Konya Evden Eve Taşımacılık
  • Konya Evden Eve Nakliyat
  • Konya Evden Eve Depolama
  • Konya Evden Eve Asansörlü Taşımacılık 
  •  

Taşımacılık sektöründe kullanılan en ileri teknolojiler ve en donanımlı araçlar ile eşyaların bir yerden bir yere kolaylıkla taşınması sağlayan nakliye firmaları, sahip olduğu bilgi ve deneyim ile sorunsuz hizmetler sunarak sizlere zamandan kazandırmaktadır. Yüksek katlı dairelerde oturanlar için en ideal çözümü sunan Konya asansörlü nakliye hizmetleri, eşyalarınızı en hızlı şekilde ve hiç bir zarar vermeden yeni adresinize taşımaktadır. Müşteri memnuniyeti önceliği altında sunulan asansörlü taşımacılık hizmetlerinde kullanılacak olan vinçli araç, oturduğunuz binanın kaçıncı katta olduğuna göre tercih edilmektedir. 

 

Bize Sorabilirsiniz 

 

En zor ve ağır eşyalarınızın stressiz bir şekilde taşınmasını sağlayan ve bu sırada 

oluşabilecek olan tüm sorumluluğu üzerine alan Konya asansörlü taşıma hizmetleri

en ekonomik fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır. Konya asansörlü taşıma hizmetleri sırasında 

eşyalarınızın zarar görmemesi için ambalajlanır ve sonrasında vinçle indirilerek araçlara yüklenir. 

Asansörlü vinçler ile eşyalarınızın uygunluğa göre camdan ya da balkondan indirilebilmektedir. 

Siz de eşyalarınızın güvenle yeni adreslerinize taşınmasını hem zamandan hem de 

maliyetten kazanmak istiyorsanız eğer taşınma ihtiyaçlarınızda gönül rahatlığı ile asansörlü 

taşıma hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Teklif Formu
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
Whatsapp
Sefa Nakliyat
Sefa Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?