Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

 
HAKKIMIZDA – SEFA KONYA EVDEN EVE NAKLİYAT

Konya Evden Eve Nakliyat; Konya’da kurulan ilk evden eve taşımacılık firmalarından birisi olup, uzun yıllardır evden eve taşımacılık hizmetleri bölümünde etkinlik göstermektedir.

Yıllardır müşteri memnuniyetini ön planda tutması ve dürüstlük ilkesinden şaşmaması yardımıyla bugün bir çok evden eve taşımacılık firma olmasına karşın Konyalı hemşerilerimizin tercih ettiği evden eve taşımacılık firması olmaktan gurur duyuyoruz.

Bu sektörde ilklerden olmasına karşın vakte ve devrimlere en süratli ayak uyduran evden eve taşımacılık firmasıdır. Sefa Konya Evden Eve Nakliyat müşterilerine asansörlü taşımacılık hizmeti vermektedir.

 

Nakliyat Hizmetlerimizin İçinde;

Şehirlerarası evden eve taşımacılık, kent içi evden eve taşımacılık, asansörlü evden eve taşımacılık, profesyonel eşya paketleme, işyeri ve ofis taşımacılığı, eşya asansörü kiralama ile bedava eşya uzman hizmetleri yer almaktadır.

Çok talep gören bir firma olmamızın en mühim sebebi tamamıyla KENDİ ELEMANLARIMIZLA çalışmaktayız ve para kazanmak adına işçi pazarlarından toplama adam alıp bize güvenen müşterilerimizin evine yollayamayız, o yüzden az iş yapalım ama temiz iş yapalım diyoruz.

Taahhütlerini saatinde ve kusursuz yerine getirmek amacıyla lüzumlu malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her vakit en iyisini gerçekleştirmeyi ve müşteri memnuniyetini sık sık yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Müşterilerimize etkinlik alanımızla alakalı ürün ve hizmetleri nitelik ve etik değerlerden taviz vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak nitelik politikamızdır.

ADRES

Adres: Feritpaşa, Arif Çelebi Sk., 42060 Selçuklu/Konya
Cep Telefonu & Whatsapp
0 507 434 54 67
Email Adresi

bilgi@sefanakliyat.com  

 
En İyisi İçin

  • Sefa Konya Evden Eve Nakliyat, Taşımacılık ve Depolama
  • Sefa Konya Evden Eve Asansörlü Taşımacılık
  • En Kaliteli Hizmet!

 
Merak Ettikleriniz?

 

Nasıl Size Ulaşabiliriz?

 

İletişim Sayfamızdan Bizlere Ulaşabilirsiniz.

 

Sadece Konya’da mı Hizmet Veriyorsunuz?

 

Hayır. Tüm Türkiye’nin Dört Bir Yanına Gitmekte ve Hizmet Vermekteyiz.

 

Hangi Hizmetler Mevcut?

 

-Konya Evden Eve Nakliyat

-Konya Evden Eve Taşımacılık

-Konya Evden Eve Depolama

-Konya Evden Eve Asansörlü Nakliyat

 
KONYA EVDEN EVE
NAKLİYAT, TAŞIMACILIK VE DEPOLAMA

25m olan Asansörümüz ile 7.kata kadar ulaşılması zor alanlarda bina boşluklarında ve garaj kapısı bulunan, tavan yüksekliği düşük olan yerlere, Kiralık asansör hizmeti vererek En temiz, hızlı taşımayı sağlamıştır.

37m olan Asansörümüz ile 11.kata kadar olan taşımalarda yükseklere taşınma problemlerini 2012 yılına kadar ortadan kaldıran firmamız yüksek katlı binalarda oturan, bu binaların inşaatlarını yapan toplumun her kesiminden olan müşterilerine, Kiralık asansör hizmetini vermiştir.

Firmamız; Konya evden eve taşımacılık hizmeti vermektedir. Konya içi ve Konya’nın bütün ilçelerine taşımacılık hizmeti veriyoruz. Taşınmada asansör kullanılacak ise, eşya taşıma asansörümüzle geliriz. Nakliyatta işini bilen elemanlarla taşımacılık yapıyoruz. Planladığımız saatte taşıma işine başlar, eşyalar zarar görmeden, problemsiz bir taşınma yaparız.

Firmamız; Şehirler arası evden eve taşımacılık hizmeti vermektedir. Ülkemizin bütün il ve ilçelerine taşımacılık hizmeti veriyoruz. Taşınmayı problem etmeyin. Artık profesyonel evden eve eşya nakliyeciliği var. Kırmadan ve dökmeden taşımacılık yapıyoruz. Sözleştiğimiz saatte; aracımız, asansörümüz ve elemanlarımız hazır olacaktır. Vaktinde işe başlar, ve problemsiz bir taşınma yaparız.

Firmamız; Şehiriçi ve şehirler arası evden eve taşımacılık hizmetinde kapalı kasa araçlarla hizmet vermektedir. Eşyalarınız kapalı kasa yardımıyla yağmur ve yağışlardan katiyen zarar görmezler. Eşyanın büyüklüğüne göre büyük ve ufak araçlarımız mevcuttur. Ev taşınma işini bize bırakın, rahat edin.

 

HEMEN İLETİŞİME GEÇ!

45m olan kısa kule özelliği ile tanınan Kiralık asansörü 2012 yılında bünyesine dahil eden şirketimiz, Konya’da gene bir ilke imza atarak 15.kata ulaşma problemini ortadan kaldırmıştır.

İnşaatlara ve mobilya mağazalarından ürün alan müşterilerin değer verdiği eşyaları, aynı hassasiyeti vererek taşıyan Asansörleri ile tanınan Sefa evden eve nakliyat firmamız taşımacılık adına Konya’da gereken bütün sorumluluğu almış ve altına imzasını atmıştır.

 
Misyonumuz

Yerel ve küresel müşterilerimize, yaratıcı ve 

yenilikçi anlayış ile hızlı, güvenilir, sürekli, 

ekonomik çözümler sunarak, fark 

yaratmalarını sağlamak.

 
Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan, değerlerine ve vizyonuna inanan profesyonelleri ile hizmet alanlarımızda standart belirleyen, sosyal sorumluluk ve çevre konularında iş çevresine örnek olan, rekabet üstünlüğü yaratan çözümleri ile tercih edilen evden eve firması olmaya devam etmek.

SEFA NAKLİYAT; Konya evden eve nakliyat ,konyada evden eve nakliyat,asansörlü evden eve nakliyat Konya,Konya evden eve nakliye,evden eve nakliyat Konya,Konya evden eve nakliyat fiyatları,Konya evden eve taşımacılık

Whatsapp
Sefa Nakliyat
Sefa Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?