Konya Asansör Kiralama

14.10.2021
380
Konya Asansör Kiralama

Konya Asansör Kiralama

 

Konya Sefa Nakliyat olarak asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.

 

Yıllardan beri taşımacılık kavramı teknoloji ile tümleşmiş olarak ve daha basit duruma gelmiştir. Son senelerde taşımacılıkta çoğu ile tercih edilen asansör kiralama teknoloji ile birlikte gelişmiştir. Nakliyat ve taşımacılık işini gerektiğince basitleştirmiştir.

Balkon dan  ya da büyük pencereden eşyaların indirip yüklenmesini sağlamaktadır. Yüksek katlı binalarda taşımacılık prosedürü bilhassa zAhmetli olmasından ötürü  kiralık asansörler kullanılarak işleri daha da basitleştirmektedir.

Bazı binalarda tespit edilen  asansörler tüm eşyaları alamayacağı gibi merdivenlerden taşımakta gerektiğince zordur. Bu gibi hallerde taşımacılık şirketlerinden kiralık  asansör hizmeti  veren şirket ya da firmalar ile çalışmanız kısa sürede taşınmanızı basitleştirecektir.

Kiralık Asansör ile Nakliyat Nasıl Gerçekleşir?

Nakliyat işlerinde, eşyaları yüklerken her detaya ilgi edilemediğinden ötürü kesinlikle eşyaların bir köşesi duvarlara ya da kapılara çarpmaktadır. Bu durumların yaşanmaması amacıyla taşımacılık şirket ve firmalar kiralık asansörlü taşımacılık hizmeti vermektedirler. Kiralık asansörlü taşımacılık hizmeti, bilhassa yüksek katlı ev sahipleri ve kiracılar amacıyla maliyeti daha ideal ve güvenilirdir. Eşyalar yüklenip, istiflendikten sonra güvenle aşağıya indirilir ve yine taşıyıcılar doğrulusunda kamyona yüklenerek aynı şekilde prosedür devam eder. Merdiven ya da bina içi asansör ile vakit kaybetmeden çok kısa sürede eşyalar istenilen kattan istenilen kata kadar taşınmaktadır.

Asansör Kiralama Taşımacılıkta Neden Önemlidir?

Asansör kiralama hizmeti ofis ve ofis taşımacılığında süratli bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Ofisin yeni yerine biran evvelce taşınıyor olması ve eşyaların yerlerine yerleştirilmesinde vakitten tasarruf sağlayacaktır. Nakliyat pazarında teknolojiye yakından baktığımızda gerçekte bunun bir gereklilikten çok mecburi olduğunu fark ediyoruz. Akıp giden vakit ortamında hepimiz bir yerlere yetişmeye çalışıyoruz ve bu süreçte biz süreyi doğru bir şekilde kullandırmayı tercih ediyoruz.

Konya’da Asansör kiralamanın temel yapı taşı haline gelen firmamız, Sefa Konya evden eve nakliyat olarak, en hızlı Kiralık asansör altyapımızla 1.kattan 25. kata kadar Asansör Kiralama hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Kiralık asansör ihtiyacı duyan müşterilerimiz firmamızla irtibat kurması halinde çok kısa zaman içerisinde kiralık asansör hizmetini alacağının garantisini vermekteyiz.

Konya’da kiralık asansör, ihtiyacı duyan müşterilerimiz inşaat firmalarımobilya firmalarıbeyaz eşya bayileri ve kendi eşyalarını taşıyan müşterilerimizdir.

2008 yılında Konya’ya ilk defa Asansörlü aracını getiren firmamız, ilk etapta 11 kata kadar kurabilen 37m tam bağımsız, Mobil asansör getirerek her zaman olduğu gibi yeniliklerin lideri olmuştur.

Mobil asansör kiralayarak zaman ve taşınan malın değerini koruyan müşterilerimizin kısa zamanda büyük beğenisi alan Evden eve nakliyat firmamız Sefa nakliyat olarak, Kiralık asansör hizmeti adına Konya’nın en büyük Asansör kiralama hizmetini vermekteyiz.

25m olan Asansörümüz ile 7.kata kadar ulaşılması zor alanlarda bina boşluklarında ve garaj kapısı bulunan, tavan yüksekliği düşük olan yerlere, Kiralık asansör hizmeti vererek En temiz, hızlı taşımayı sağlamıştır.

37m olan Asansörümüz ile 11.kata kadar olan taşımalarda yükseklere taşınma problemlerini 2012 yılına kadar ortadan kaldıran firmamız yüksek katlı binalarda oturan, bu binaların inşaatlarını yapan toplumun her kesiminden olan müşterilerine, Kiralık asansör hizmetini vermiştir.

45m olan kısa kule özelliği ile tanınan Kiralık asansörü 2012 yılında bünyesine dahil eden şirketimiz, Konya’da gene bir ilke imza atarak 15.kata ulaşma problemini ortadan kaldırmıştır.

İnşaatlara ve mobilya mağazalarından ürün alan müşterilerin değer verdiği eşyaları, aynı hassasiyeti vererek taşıyan Asansörleri ile tanınan Sefa evden eve nakliyat firmamız taşımacılık adına Konya’da gereken bütün sorumluluğu almış ve altına imzasını atmıştır.

Neden Asansör Kiralama?

  • Asansörlü nakliyat işçilik maliyetlerinde avantaj sağlar
  • Asansörlü taşımacılık, geleneksel yönteme göre çok daha hızlıdır
  • Asansörlü evden eve nakliyat esnasında eşyalarınız hiçbir zarar görmez
  • Bina içlerinden taşınamayacak ebatlardaki eşyaları taşımak mümkündür
  • Binanızdaki komşularınız rahatsız edilmeden ve binanıza zarar verilmeden taşımanız mümkündür
  • Eşyalarınızın zarar örme riski çok daha düşüktür

SEFA NAKLİYAT; Konya evden eve nakliyat ,konyada evden eve nakliyat,asansörlü evden eve nakliyat Konya,Konya evden eve nakliye,evden eve nakliyat Konya,Konya evden eve nakliyat fiyatları,Konya evden eve taşımacılık

Teklif Formu
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Sefa Nakliyat
Sefa Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?