Konya Evden Eve Nakliyat

27.09.2021
589
Konya Evden Eve Nakliyat

Firmamız; Konya evden eve taşımacılık hizmeti vermektedir. Konya içi ve Konya’nın bütün ilçelerine taşımacılık hizmeti veriyoruz. Taşınmada asansör kullanılacak ise, eşya taşıma asansörümüzle geliriz. Nakliyatta işini bilen elemanlarla taşımacılık yapıyoruz. Planladığımız saatte taşıma işine başlar, eşyalar zarar görmeden, problemsiz bir taşınma yaparız.

 

 

Konya Evden Eve Nakliyat, % 100 memnuniyet garantimiz ile kaybetmeniz gereken tek şey hareket etmenin getirdiği strestir! Öyleyse, bedava ve mecburi olmayan bir fiyat öneriyi alabilmek amacıyla bugün ofisimizi arayın ve hareket eden sektöre yönelik devrimci yaklaşımımızı kendiniz deneyimleyin. Tüm müşterilerimizde bulunduğu gibi, askeri üye ya da devlet kurumları olan müşterilerimize ve onların çalışanları amacıyla en yüksek nitelikte hizmet sunmaktayız. Her gün topluluklarımıza hizmet ettiğinizi ve profesyonellikle yayılan kaliteli hizmeti hak ettiğinizi biliyoruz. En büyük varlığımız, müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamaya olan bağlılığımızdır.

 
 

Hizmet Özellikleri

  • Konya Evden Eve Nakliyat 
  • Konya Evden Eve Taşımacılık
  • Konya Evden Eve Asansörlü Nakliyat
  • Eşya Depolama 

Konya-evden-eve

Konya Evden Eve Taşımacılık olarak güvenilir ve uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimizin tavsiyelerini ve şikayetlerini dikkate alarak bulunduğumuz sektör içerisinde en iyiyi hedefliyoruz. Çoğu zaman da müşterilerimizin olumlu geri dönüşleriyle ismimizi duyuruyoruz. Konya Evden Eve Taşımacılık olarak eşyalarınızın hasar görmemesi için azami çaba sarf ederken, eşyalarınızı olası hasarlara karşı güvence altına alabilmek adına sigortalıyoruz. Firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda istediğiniz gün ve saatte size ekspertiz gönderimi yapılır.

 

Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat Nedir ?

Günümüz şartlarında tayin, semt değiştirme, ev sahibi olma ya da diğer eve kiraya çıkma gibi sebeplerden ötürü sıksık olarak evden eve taşımacılık gereksinimi meydana gelmektedir. Bu bireysel imkanlarla gerçekleştirilmeye çalışıldığında gerektiğince zAhmetli bir prosestir. Bu zAhmetli Sefa Konya evden eve nakliye sektörünün meydana çıkmasına ve gelişmesine sebep olmuştur.

Yerleşimin sık ve nüfusun çok bulunduğu büyük kentlerde daha çok nakliye sirkülasyonun bulunduğundan ötürü bu illerimizde evden eve taşımacılık özel bir sektör olarak kendini geliştirmiştir. Genellikle Konya süratle büyüyen ve kentsel dönüşüm kapsamında sıksık yenilenen yerleşim yapısıyla evden eve nakliye firmaları amacıyla büyük bir hizmet kısmı durumuna gelmiştir.

 

Konya  Evden Eve Nakliyat firmaları, günden güne ilerleyen hizmet zihniyeti ve teknolojik donanımlarıyla daha nitelikli evden eve taşımacılık işlemlerini Konyalılar yurttaşların tüketimine sunmuştur.

 

Konya evden eve taşımacılık hizmetleri hem kent içi taşımacılık hem kentlerarası taşımacılık olarak iki koldan gelişim göstermiştir. Bunun nedeni Konya’nın son 50 senede süratle göz almasıdır. Göz aldıkça semtlerin oluşturulanma ve yerleşimleri değişmiş, yeni semt ve ilçeler meydana gelmiştir. Genellikle yeni yapılaşmanın yoğun bulunduğu bölgeler diğer illerden gelen vatandaşlar doğrulusunda tercih edilmiştir.

 

Konya Evden Eve Nakliyat firması olarak 30 senesi aşkın deneyimimiz ve ilerlettiğimiz yollarla müşterilerimize en doğru ve itimat edilir hizmeti sunmaktayız.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılmaktadır?

Taşınma sürecinde ev ortamında tespit edilen eşyalarınızı nasıl paketleme ve taşıma yaptığımıza dair detayları alttaki başlıklardan kısaca inceleyebilirsiniz.

 

Mobilyalar Nasıl Taşınır?

Alanında eksper mobilya ustaları doğrulusunda özenle demonte duruma getirilen mobilyalarınız ithal pet graft kâğıtlı havalı naylonlarla ambalajlanarak plaka kartonlarda paketlenmektedir. Gayet dikkatli bir şekilde araca yüklenir ve yeni adresinizde aynı özenle kurulumu yapılmaktadır.

 

mobilya ambalajlama

 

Yatak, Koltuk Ve Sandalye Nasıl Taşınır?

Bu tarz eşyalarınızı evvelce streç film ile kaplıyor ve aynı şekilde ithal graft kağıtlı havalı naylonlar ile paketliyoruz. Çizilmelere karşı korunaklı olması hedefiyle duruma göre çift kat hizmet verilmektedir.

 

Şifonyer, Yemek Masası,Komidin, Sehpa, Büfe, Camlı Vitrin Nasıl Taşınır?

Bu tarz eşyalarınız cam içerebildiğinden daha korunaklı bir şekilde paketlenmektedir. Öncelik ile özel yapım köpüklerle bütün köşelerinden streçler vasıtasıyla sarıp sarmkısmır. Ardından graft kağıtlı havalı naylonlar ile sarıp sarmkısmır ve son aşamada plaka kartonlarla muhafaza altına alınır. Sonuç olarak  taşıma sırasında en küçük bir zarar görmemesi sağlanmaktadır.

 

Koltuk ve Kaneplerin Ambalajlama Hizmeti

 

Beyaz Eşyalar Nasıl Taşınır?

Demontesi  eksper ekibimizce oluşturulan beyaz eşyalarınız sabitleme vidaları takılarak soma graft kağıtlı havalı naylonlar ile muhafaza altına alınmaktadır. Çizilme, çökme gibi bütün ihtimallere karşı korunaklı duruma getirilerek titizlikle taşınmakta ve kurulumu yapılmaktadır.

 

Kırılacak Cam ve Hassas Eşyaların Ambalajlama hizmeti

 

Elbiseler Nasıl Taşınır?

Şirketimiz doğrulusunda özel olarak imal ettirilen elbise taşıma kolilerinin içersinde dengeli askılar bulunmaktadır. Elbiseleriniz bu askılara özenle asılarak taşımaya ideal duruma gitirilir. Çekmecelerde yer alan elbiseler ise normal elbise kolilerine özenle yerleştirilerek taşınmaktadır

 

Giyim eşyalarınızın Ambalajlama Hizmeti

Elektronik Eşyalar Nasıl Taşınır?

Elektronik eşyaların taşınma prosedürü kabloların sökülmesiyle ve havalı naylonlarla paketlenmesiyle beraber başlar. Ardından beyaz kağıtlara sarılarak kolilere yerleştirilir ya da sandıklama tekniği ile paketlenir. Boşluklar alınarak zarar görmesi engellenir.

 

Ayna – Cam Ve Hassas Eşyalar Nasıl Taşınır?

Özel beyaz kağıtlara sarılan titiz eşyalarınız, ardından havalı naylonlara sarıp sarmkısmır. Korunaklı ve bölmeli kolilere yerleştirilerek paketlenir. Büyük ebatlarda cam ya da aynalar amacıyla özel sandıklar yapılır. Köpükler vasıtasıyla korunaklı duruma getirilerek paketleme prosedürü yapılır.

 

Antika , Seramik, Porselen , Resim, Yağlı Boya Tablo Nasıl Taşınır?

Bu tarzda kıymetli eşyalar amacıyla müşterilerimizin istekleri tarafında özel menteşelere sahip ağaç sandıklar eşyaların ebatlarına göre tarafımızca hazırlanır. YumUşak straforlar ile kaplanmış bu sandıklara eşyalarınız özel ambalaj malzemeleriyle paketlenerek yerleştirilir. Hiçbir boşluk ve açıklığın kalmadığı sandıklarda kıymetli eşyalarınız özenle taşınır.

 

Avize, Lamba Nasıl Taşınır?

Avize gibi taşınması gereken eşyalarınız ebatlarına göre hazırladığımız mukavemeti yüksek karton ya da ahşap sandıklara beyaz kağıt ve köpüklerin muhafazası altında yerleştirilir. Genellikle titiz camların birbirlerini ilişkisi engellenerek zarar görmesinin önüne geçilir.

 

Ayakkabı, Çanta Nasıl Taşınır?

Ayakkabı, çanta vb. eşyalarınız ise her biri ayrı beyaz kağıtlara sarılarak özenle kolilere yerleştirilir. Ezilmemesi amacıyla önlemler alınır ve küçük koli kullanılır. 

 

Mutfak Eşyalar Nasıl Taşınır?

Firmamızın özenle üstünde çalıştığı ve ilerlettiği mutfak eşyaları paketleme teknikleri bulunmaktadır. Porselen ve fincanlarınız yumUşak havalı naylonlara birer birer paketlenir. Ayrı kolilere yerleştirilir. Temasları engellendiği amacıyla küçükta olsa zarar görmezler. Diğer mutfak eşyalarınız içersinde aynı teknik diğer malzemelerin desteği ile uygulanır.

 

Banyo Ve Temizlik Malzemeleri Nasıl Taşınır?

Banyoda tespit edilen malzemeler çeşitlerine göre özenle kolilenir. Zarar görmeleri ve karışmaları engellenir.

 

Konya  Eşya  Paketleme Ve Nakliyat Hizmeti İletişim

Konya ilinde en en iyi nakliye hizmetini yayınlayan firmamız Sefa Nakliyat, eşya paketleme  konusu ile ilgili da müşterilerini daima memnun etmeyi başarmıştır. Sorunsuz taşımacılığın bir gereksinimi olan paketleme hizmetlerimiz kendi ilerlettiğimiz taktiklerle özenle yapılmaktadır.

 

Taşınmaya karar verdiyseniz gün ve saati netleştirerek firmamıza başvurmanız ve bütün taşıma işlemleri amacıyla eksper ekiplerimizin gelmesini beklemeniz yeterli olacaktır.

Sormak dilediğiniz bütün detaylar amacıyla müşteri danışma hattımız olan 0 507 434 54 67 nolu numarayı 7/24 arayabilirsiniz.

 

Konya Evden Eve Nakliyat

SEFA NAKLİYAT; Konya evden eve nakliyat ,konyada evden eve nakliyat,asansörlü evden eve nakliyat Konya,Konya evden eve nakliye,evden eve nakliyat Konya,Konya evden eve nakliyat fiyatları,Konya evden eve taşımacılık

Teklif Formu
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
Whatsapp
Sefa Nakliyat
Sefa Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?